Ligue 1

Lyon i PSG odigrali neriješeno, tragičar Mbappe dva puta gađao okvir gola

Kylian Mbappe/Foto REUTERS

PARIZ U derbiju 20. kola francuskog nogometnog prvenstva Lyon i PSG su odigrali bez pobjednika 1-1.

Lyon je poveo već u osmoj minuti golom Lucasa Paquete kojem je to bio sedmi pogodak ove sezone u 19 ligaških nastupa.

PSG je u nastavku susreta lovio izjednačenje, a gosti su tek u 76. minuti zabili za 1-1, a pogodak je postigao Thilo Kehrer.

Tragičar utakmice je bio Kylian Mbappe koji je imao tri sjajne prilike, no nije uspio svladati Anthonyja Lopesa. U 38. minuti je pucao pored gola, u 42. minuti je pogodio stativu, a okvir gola je pogodio i u 82. minuti iz slobodnog udarca.

PSG je nastupio bez Lionela Messija koji se oporavlja od koronavirusa, a nije bilo niti Angela Di Marije, Juliana Draxlera, Danila Pereire, Gianluigija Donnarumme i Layvina Kurzawe, koji su također u samoizolaciji. Već duže vrijeme nema niti ozlijeđenog Neymara.