LIGUE 1

Lens u gostima pobijedio Marseille i skočio na drugo mjesto, Ćaleta-Car susret promatrao s klupe

Wesley Said/Foto: REUTERS

Lens je poveo 2-0, no OM se uspio vratiti u susret. Međutim, gosti su zabili i treći gol i potom prednost obranili do kraja.

MARSEILLE U susretu osmog kola francuskog nogometnog prvenstva Lens je na gostovanju pobijedio Marseille sa 3-2 skočivši na drugo mjesto ljestvice.

Gosti su poveli već u devetoj minuti golom Floriana Sotoca iz kaznenog udarca, a na 2-0 je povisio Przemyslav Frankowski u 27. minuti. Marseille se vratio u život do kraja poluvremena s dva gola Dimitrija Payeta (33, 45-11m), no u 71. minuti Wesley Said je doveo Lens u novu prednost.

Do kraja utakmice OM je jurio barem remi, ali nije uspio. Hrvatski nogometaš Duje Ćaleta-Car nije nastupio za domaći sastav.