Prva liga košarkaša

Kvarner 2010 u zadnjoj četvrtini slomio novog prvoligaša za drugu uzastopnu pobjedu

Katarina Blažević

Borna Baćac-Simper/Foto Arhiva NL

Domaćin je u zadnjoj dionici igre nanizao previše grešaka, koje su Riječani iskoristili za svoju drugu uzastopnu pobjedu

ZAGREB Susret 2. kola Prve lige košarkaša: Medveščak – Kvarner 2010 58:74 (17:16, 14:18, 18:17, 9:23). Dom košarke Cedevita. Gledatelja: 30. Suci: Tomić, Vukojević, Ekart (Zagreb).
MEDVEŠČAK: Serdarušić 16 (2-2), Rezo 2, Stasjuk 5, Skorić 6 (2-2), Živković 11 (1-1), Šušak 3, Rukavina, Grgić 5, Barač 1 (1-2), Fabris 4, Gatarić 2, Macner 3.
KVARNER 2010: Štemberger 22 (8-8), Jashari 11, Jadrijev 2 (0-2), Perković 5 (1-1), Guštin 16 (2-5), Krstinić 8 (2-4), Cvitković, Krulčić, Baćac-Simper 6 (2-4), Kolić, Jakšić 4 (0-1).

Kvarnerovci su tek u zadnjih deset minuta uspjeli slomiti novog prvoligaša. Domaćin je u zadnjoj dionici igre nanizao previše grešaka, koje su Riječani iskoristili za svoju drugu uzastopnu pobjedu. Za goste ipak nije zaigrao Ivan Kučan, koji je uoči utakmice potpisao za Široki.