DOBRA FORMA PRED EURO

Kramarić postao rekorder Hoffenheima, ostvario najbolji golgeterski učinak još od vremena u Rijeci

Andrej Kramarić/Foto REUTERS

Kramarićev vodeći gol iz pete minute ukupno mu je 19. u sezoni, a ovakav golgeterski učinak dosad u svojoj karijeri imao tek jednom, u svojoj posljednjoj sezoni u Rijekinom dresu, kada je s 21 pogotkom bio najbolji strijelac Prve HNL.

BERLIN Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je pogodak u remiju svog Hoffenheima u gostima kod Arminie (1:1).

Kramarić je zabio već u petoj minuti dvoboja, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu jer je momčad iz Bielefelda izjednačila u 23. minuti preko Voglsammera. Arminiji je trebala pobjeda da izbori ostanak, a prije zadnjeg kola je samo bod udaljena od opasne zone.

Kramarićev vodeći gol iz pete minute ukupno mu je 19. u sezoni, a nitko u Hoffenheimovoj povijesti nije postigao toliko golova u jednoj bundesligaškoj sezoni.

Kramarić je ovakav golgeterski učinak dosad u svojoj karijeri imao tek jednom, u svojoj posljednjoj sezoni u Rijekinom dresu, kada je s 21 pogotkom bio najbolji strijelac Prve HNL.