Serie A

Juventus uzeo tri boda protiv Sampdorije, ali mu se ozlijedila dvojica igrača uoči susreta s Chelseajem

Leonardo Bonucci/Foto REUTERS

Već u desetoj minuti je Juve poveo pogotkom Paula Dybale, ali se Argentinac samo desetak minuta kasnije ozlijedio, i to, čini se, teže. S terena je otišao u suzama pored suigrača koji su ga tješili.

TORINO Juventus je konačno uhvatio formu i nanizao i drugu pobjedu. Stara dama je u sklopu šestoga kola Serie A svladala Sampdoriju s 3:2.

Povećao je vodstvo iskusni Bonucci u 43. minuti s bijele točke, ali je ubrzo Yoshida pogodio glavom prvi pogodak gostujuće ekipe. Locatelli je u 57. minuti na dodavanje Kuluševskog zabio za 3:1, a Candreva u 83. minuti smanjio na 3:2.

Osim Dybale, ozlijedio se i Morata, samo tri dana uoči domaće utakmice protiv Chelseaja u Ligi prvaka.

Juve je trenutno deveti sa osam bodova, dok lider Milan ima osam bodova više.