Serie A

Ivan Perišić strijelac u pobjedi milanskog Intera koji se približio na dva boda gradskom rivalu na vrhu ljestvice

Perišić je u 12. minuti odlično skočio na prvoj vratnici i glavom u mrežu proslijedio korner Dimarca. Bio je to sedmi Perišićev prvenstveni gol ove sezone.

UDINE Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac prvog pogotka za Inter u 2-1 (2-0) gostujućoj pobjedi protiv Udinesea u susretu 35. kola talijanskog prvenstva kojom su se “crno-plavi” vratili na dva boda zaostatka za svojim gradskim rivalom Milanom koji je na vrhu ljestvice.

Na 2-0 povisio je Lautaro popravivši nakon odbijanca nerealizirani kazneni udarac u 39. minuti kojega je izborio Džeko. Domaći su smanjili na konačnih 2-1 u 72. minuti kada je Pussetto bio najbrži na odbijenoj lopti nakon što je Handanovič krajnjim naporom zaustavio slobodni udarac Deulofeua.

I Perišić i Marcelo Brozović odigrali su čitav susret za Inter dok je Filip Benković ostao na klupi Udinesea.

Drugi Inter sada ima 75 bodova, dva manje od vodećeg Milana koji je ranije u nedjelju sminimalnih 1-0 (0-0) svladali Fiorentinu.