Serie A

Ivan Jurić ostvario prvu pobjedu na klupi Torina, njegova momčad razbila slabašnu Salernitanu

Hina, Portal Novilist.hr

Foto Instagram, Torino FC

Marko Pjaca igrao je za Torino do 74. minute, dok je Josip Brekalo ostao na klupi.

TORINO U 3. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Ivan Jurić je ostvario prvu pobjedu kao trener Torina, “granata” je na svom terenu s uvjerljivih 4-0 (1-0) svladala slabašnu Salernitanu.

Čitavu se utakmicu praktički igralo na jedan gol, a nakon niza propuštenih prilika Torino je poveo u samoj završnici prvog poluvremena golom Sanabrije (45). U nastavku su pobjedu potvrdili Bremer (65), Pobega (87) i Lukić (90+1). Marko Pjaca igrao je za Torino do 74. minute, dok je Josip Brekalo ostao na klupi.

S tri boda Torino je skočio na 11. mjesto, dok je Salernitana na dnu bez bodova.

Veliki preokret dogodio se u Cagliariju gdje je domaćin vodio 2-0 samo da bi na kraju Genoa slavila sa 3-2. Cagliari je poveo golovima Joaoa Pedra (16-11m) i Ceppitellija (56), no tada je stao, a Genoa je golom Destra (59) i s dva pogotka Faresa (69, 78) stigla do preokreta.

Adrian Šemper ostao je na klupi Genoe, dok Milan Badelj nije bio ni na klupi đenovljana koji su sada 13. s tri boda, dok je Cagliari 17. s jednim bodom.

Udinese je slavio na gostovanju kod Spezije s minimalnih 1:0. Pogodak vrijedan pobjede zabio je Samardžić u 89. minuti.