Prva HNL

Istra 1961 napokon došla do pobjede, svladali Šibenčane minimalnim rezultatom

Foto PIXSELL

PULA U prvoj utakmici 6. kola Prve HNL Istra 1961 je kao domaćin svladala Šibenik sa 1-0 (1-0).

Strijelac jedinog gola za prvu pobjedu pulskog sastava u novoj sezoni bio je Ivančić u 39. minuti.

Prethodno je Vuk odlično prošao po lijevom krilu i uputio povratnu loptu točno na bijelu točku gdje je natrčao Ivančić i snažnim udarcem zatresao mrežu.

Imala je Istra 1961 sredinom nastavka odličnu priliku za povećanje prednosti, sudac Pajač je nakon pregleda snimke dosudio kazneni udarac zbog igranja rukom Bilića, no udarac Gržana obranio je vratar gostiju Labrović.

Istra 1961 ovom se pobjedom bodovno izjednačila sa Šibenikom, oba sastava imaju po četiri boda, kao i Slaven Belupo i Lokomotiva koji su odgodili svoj dvoboj ovoga kola zbog europskih obaveza Lokomotive.