Serie A

Ibra i ekipa na San Siru doživjeli neugodni poraz, Sassuolo u mjesec dana svladao i Juventus i Milan

RIM Nogometaši Milana doživjeli su neugodan domaći poraz od Sassuola (1-3) u 14. kolu Talijanske lige.

AC Milanu je to drugi uzastopni poraz u Serie A, iako na početku ništa nije nagovještavalo takav ishod. U 21. minuti kapetan Alessio Romagnoli je zabio glavom nakon kornera, no žilavi Sassuolo, koji je prošlog mjeseca pobijedio Juventus na gostovanju, preokrenuo je do poluvremena golom Gianluce Scamacce i nesretnim autogolom Simona Kjaera.

Čak i s Zlatanom Ibrahimovićem u napadu, Milan se mučio s odgovorom, da bi Domenico Berardi sjajnim solo-prodorom u 66. minuti zapečatio potpuno zasluženu pobjedu Sassuola.Crveni karton Romagnolija u 77. minuti prekinuo je sva nadanja Milana, koji je ostao drugi na ljestvici, s 32 boda koliko ima i vodeći Napoli.