Puno remija

Europska liga: Lazio i Marseille odigrali bez golova, Zvezda uzela bod u Danskoj

Ciro Immobile (Lazio)/Foto REUTERS

ZAGREB U najzanimljivijim dvobojima popodnevnog programa 3. kola Europske lige u Rimu i Sevilli nije bilo pobjednika.

Lazio i Marseille su odigrali 0-0, a Duje Ćaleta-Car je odigrao cijelu utakmicu za goste, dok je Toma Bašić igrao do 57. minute za domaće.

Betis i Bayer su u Sevilli igrali 1-1. Petnaest minuta prije kraja Gonzales je iz penala doveo Betis u vodstvo, a Nijemce je poraza spasio Andrich (82).

U danu s puno remija, u Danskoj su Midtylland i Zvezda odigrali 1-1, a u istoj skupini je Braga slavila kod Ludogoreca s 1-0 i probila se na drugo mjesto iza beogradske momčadi.