LA LIGA

Elche u sudačkoj nadoknadi promašio penal za izjednačenje, Atletico se provukao i povećao prednost na vrhu

Marcos Llorente slavi sa suigračima/Foto: REUTERS

Gol koji je Atleticu donio velikih pet bodova prednosti ispred Barce i Reala djelo je Marcosa Llorentea, koji je mogao biti i tragičar nakon što je igrao rukom u svom šesnaestercu u 90. minuti, da bi igrač Elchea Fidel iz penala pogodio vratnicu.

MADRID Nogometaši Atletica povećali su svoju prednost na čelu Primere četiri kola prije kraja nakon što su slavili s minimalnih 1:0 kod “davljenika” Elchea.

Gol koji je Atleticu donio velikih pet bodova prednosti ispred Barce i Reala djelo je Marcosa Llorentea u 24. minuti. No, Llorente je mogao biti i tragičar nakon što je igrao rukom u svom šesnaestercu u 90. minuti, da bi igrač Elchea Fidel iz penala pogodio vratnicu.

Ivo Grbić i Šime Vrsaljko su ostali na klupi Atletica.

Ranije je “fenjeraš” Eibar pobijedio kod kuće Alaves s 3:0 i upisao prvu pobjedu od siječnja.