LA LIGA

Drama na vrhu Primere se nastavlja: Atletico Madrid kiksao u Bilbau, Barcelona može doći na vrh ljestvice

Inigo Martinez/Foto: REUTERS

Atletico i dalje drži vrh ljestvice no Real Madrid i Barcelona sada imaju po dva boda manje, a Katalonci i susret manje. U igri za naslov je i Sevilla koja na četvrtom mjestu ima tri boda manje od lidera.

MADRID Nogometaši Atletico Madrida posve su zakomplicirali borbu za naslov prvaka nakon što su u susretu 33. kola na gostovanju izgubili od Athletic Bilbaoa sa 1-2.

Athletic Bilbao je poveo u osmoj minuti golom Alexa Berenguera (8′), izjednačio je Stefan Savić u 77. minuti, a pobjedu baskijskom sastavu donio je Inigo Martinez u 86. minuti.

Šime Vrsaljko i Ivo Grbić nisu nastupili za goste.

U najboljoj je poziciji Barcelona koja bi pobjedom u zaostalom susretu 29. travnja protiv Granad preuzela vrh ljestvice. Barca je u nedjelju na gostovanju pobijedila Villarreal sa 2:1.