Ligue 1

Di Maria svladao Grbića u 88. minuti za pobjedu PSG-a nad aktualnim francuskim prvakom, Parižani uvjerljivi na vrhu ljestvice

Potpuni preokret dogodio se u samoj završnici susreta kada je Di Maria (88') svladao Grbića preciznim prizemnim udarcem sa 15-ak metara nakon dvostrukog proigravanja s Neymarom

PARIZ U prvoj utakmici 12. kola francuskog nogometnog prvenstva vodeći Paris SG je na svom Parku prinčeva preokretom svladao prvaka Lille sa 2-1 (0-1).

Lille je poveo golom Davida (31′) te je tu prednost držao sve do posljednjih 20-ak minuta susreta. Tada je Marquinhos (74′) poravnao nakon odličnog prodora Di Marije, no u akciji u kojoj je postignut pogodak hrvatskog vratara Ivu Grbića nedvojbeno je nepropisno ometao Icardi, no ni glavni sudac niti VAR nisu reagirali.

Potpuni preokret dogodio se u samoj završnici susreta kada je Di Maria (88′) svladao Grbića preciznim prizemnim udarcem sa 15-ak metara nakon dvostrukog proigravanja s Neymarom.

Grbić je branio čitav susret za Lille kod kojega je Domagoj Bradarić ostao na klupi.

Vodeći Paris SG sada ima 31 bod, 10 više od drugog Lensa, dok je Lille 11. sa 15 bodova.