Ligue 1

Clermont lagan zadatak za Monaco, momčad iz Kneževine se probila na peto mjesto ljestvice

Foto AS Monaco, Instagram

Golove za momčad iz "Kneževine" zabili su Sofine Diop (45+2), Wissam Ben Yedder (55, 62-11m) i Caio Henrique (83).

PARIZ U susretu 21. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je pobijedio Clermont sa 4-0 probivši se na peto mjesto Le Championnata.

Golove za momčad iz “Kneževine” zabili su Sofine Diop (45+2), Wissam Ben Yedder (55, 62-11m) i Caio Henrique (83).

Strasbourg je na svom travnjaku porazio Montpellier sa 3-1 nakon što su gosti vodili sve do 77. minute.

Montpellier je poveo u 11. minuti golom Florenta Mollet, no možda i ključni trenutak se dogodio u 67. minuti kada su gosti ostali s igračem manje nakon što je isključen Elye Wahi.

U nastavku dvoboja Strasbourg je okrenuo rezultat s tri gola u nizu, a strijelci su bili Waris Majeed (77), Adrien Thomasson (84) i Kevin Gameiro (86).