Uzvrat za tjedan dana

Chelsea slavio u prvom susretu polufinala Liga kupa protiv Tottenhama, Kovačić igrao zadnjih 20 minuta

Mateo Kovačić/Foto REUTERS

Domaćin je bio oslabljen neigranjem N'Gola Kantea i Thiaga Silve koji su bili pozitivni na Covid, objavili su iz kluba prije utakmice.

LONDON U prvom susretu polufinala engleskog nogometnog Liga kupa Chelsea je na Stamford Bridgeu pobijedio Tottenham sa 2-0.

“Bluesi” su do pobjede stigli golom Kaija Havertza u petoj minuti, te autogolom braniča Spursa Bena Daviesa u 34. minuti.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić igrao je za Chelsea od 73. minute. Domaćin je bio oslabljen neigranjem N’Gola Kantea i Thiaga Silve koji su bili pozitivni na Covid, objavili su iz kluba prije utakmice.

Uzvratni susret je 12. siječnja. Prva utakmica polufinala između Arsenala i Liverpoola, koja se trebala igrati u četvrtak u Londonu, odgođena je zbog rasta broja zaraženih koronavirusom u sastavu Liverpoola.