La Liga

Atletico Madrid iznenađujuće poražen od momčadi koja je danas upisala svoje prve ovosezonske bodove

Atletico je nakon ovog poraza ostao na drugom mjestu s 14 bodova, ali i utakmicom više od vodećeg Reala. Hrvatski branič Šime Vrsaljko igrao je od 74. minuti, kada je zamijenio Marcosa Llorentea.

MADRID Nogometaši Atletico Madrida iznenađujuće su poraženi s minimalnih 1:0 kod Alavesa.

Pogodak vrijedan tri boda za domaću je momčad zabio Laguardia već u četvrtoj minuti, a zanimljivo, ovo je Alavesu prva pobjeda i prvi bodovi uopće ove sezone. Atletico je nakon ovog poraza ostao na drugom mjestu s 14 bodova, ali i utakmicom više od vodećeg Reala.

Hrvatski branič Šime Vrsaljko igrao je od 74. minuti, kada je zamijenio Marcosa Llorentea.