Koprivničanke slavile

Poraz Zamećanki u 12. kolu Prve lige rukometašica

P. N.

PET POGODAKA – Rea Jelenović / Foto Roni BRMALJ

Utakmica šestog kola Prve lige rukometašica:  Podravka Vegeta – Zamet  30:18 (12:11)

KOPRIVNICA Utakmica šestog kola Prve lige rukometašica:  Podravka Vegeta – Zamet  30:18 (12:11). Sportska dvorana Gimnazije Fran Galović u Koprivnici. Gledatelja 200. Suci:  Gladović, Volenik (Virovitica).

PODRAVKA VEGETA:   Jukić, Turk 5, Dežić 7 (2), Karlovčan 1, Popović, Toth 5, Džono, Mrđen 2, Kapitanović, Franušić, Vidak 5, Ećimović, Pavlović 1, Petika, Horvat, Debelić 4.

ZAMET:   Troskot, Martinović, Jerčinović 4 (2), Židek, Mikolić 6 (1), Brkljača 1, Jelenović 5, Toskić, Stanić, Juričić 1, Visković, Dobrić 1.

Isključenja: Podravka Vegeta 2, Zamet 0 minuta. Sedmerci: Podravka Vegeta 2 (2), Zamet 4 (3).

Rukometašice  »Zameta« nisu iznenadile u Koprivnici, domaće prvakinje, »Podravka Vegeta« su slavile košarkaškom razlikom, plus 12, 30:18. Riječanke su, međutim, prijetile  cijelo prvo poluvrijeme, vodile su 9:7 te 10:9 u 20. minuti.

Tek tada je za Koprivničanke izjednačila Vidak. Na poluvrijeme se otišlo sa 12:11 za domaće nakon što je Ana Dobrić postigla posljednji pogodak. Igra Riječanki je, međutim, bila vatra od slame, izgorjela je brzo i u nastavku su domaće sve više dominirale jureći k uvjerljivoj i očekivanoj pobjedi.