Grad: Rijeka (DHMZ)
Danas: 23° 4
Sutra: 23° 23° 4
19. siječnja 2020.
Druga odbojkaška liga

Odbojkašice Rijeke II trijumfom u Malom Lošinju postvrdile jesenski naslov

Odbojkašice Rijeke CO II
Odbojkašice Rijeke CO II
Autor:
Objavljeno: 17. prosinac 2018. u 14:49 2018-12-17T14:49:22+01:00

RJEČINA - VERUDA 2:3

ČAVLE Utakmica 11. kola Druge lige odbojkašica – zapad: Rječina – Veruda 2:3 (25:16, 19:25, 21:25, 25:23, 4:15).

RJEČINA: T. Kovačević, A. Sirotich, E. Kovačević, Bradić, Juretić, Slišković, Marušić, M. Sirotich, Bahorić, Žužić, Grginčić.

VERUDA: Božac, Siladić, Linč, Valić, Babić, Mehmedagić.

MARČANA - CRIKVENICA 1:3

MARČANA Utakmica 11. kola Druge lige odbojkašica – zapad: Marčana – Crikvenica 1:3 (19:25, 25:18, 24:26, 10:25).

MARČANA: Valić, Jeromečki, Radetić, Lukašić, Radeka, Macuka, Poloć, Sanković.

CRIKVENICA: Mađerić, L. Šimić, R. Mađerić, Luksetić, Žakula, Kolmanić, L. Car, Bondžić, Škraysky (L), T. Car.

KASTAV 1998 - FAŽANA 3:0

KASTAV Utakmica 11. kola Druge lige odbojkašica – zapad: Kastav 1998 – Fažana 3:0 (26:24, 25:9, 25:22).

KASTAV 1998: Bellen (L), Vučković, Hrgović, Surina, Jurić, Guljan, Naglić, Begović, Špoljarić, Višnjić, Valentić, Ivešić, Memedović (L).

FAŽANA: Filipić, Mustač, Ivanović, Vrhovac, Praznik, Ivanković.

LOŠINJ - RIJEKA II 0:3

MALI LOŠINJ Utakmica 11. kola Druge lige odbojkašica – zapad: Lošinj – Rijeka II 0:3 (27:29, 20:25, 23:25).

LOŠINJ: Popović, Valentina, Rukavina, Štajduhar, Jovanović, Tomich, Jović, Dragović, Kodrić, Derokov (L).

RIJEKA II: Stanojević, Volarić (L), Sulić, Gerdević, Tomić, Vrban, Sluga, Koraca, Cvitković, Kesten.

Ostali rezultati 11. kola: Pazin II – Bale 3:0, Novigrad – Vodnjan 3:1. Poredak: Rijeka II 32, Novigrad 30, Kastav 1998 27, Lošinj 23, Vodnjan 23, Pazin II 15, Bale 13, Crikvenica 11, Rječina 10, Veruda 9, Fažana 6, Marčana 2 boda.

ROVINJ II - G. VEŽICA 3:2

ROVINJ Utakmica 4. kola Druge lige odbojkaša – zapad: Rovinj II – G. Vežica 3:2 (23:25, 25:23, 25:17, 23:25, 16:14).

ROVINJ II: Bilvinski, Lopandić, Malusa, Fatorić, Laccani, Šepić, Poropat, Sponza, Đekić, Kenjar.

G. VEŽICA: Tripković, Katarina (L), Čulina, Đulović, Jurakić, Miškulin, Banković, Keler, Tabadi,

MLAKA - RIJEKA II 3:0

RIJEKA Utakmica 4. kola Druge lige odbojkaša – zapad: Mlaka – Rijeka 3:0 (31:29, 25:12, 25:20).

MLAKA: Mikić, Pujić, Stanojević, Čolić, Grozdanić, Matić, Gajić, Papić (L).

RIJEKA II: Colnar, Stanić, Donevski, Međimorec, Daddouski, Tadić, Marković, Čargonja, Maglica, Žeželić, Njegovan, Jurković (L).

Poredak: Rovinj II 10, Umag 8, G. Vežica 7, Mlaka 4, Rijeka II 1 bod.

Novi list pratite putem aplikacija za Android, iPhone/iPad ili Windows Phone.


Promo
PUST 2020.
Viškovo

PUST 2020.