LEN Kup

MINUS OSAM Vaterpolisti Primorja EB visoko poraženi od domaćina turnira u Marseilleu

Riječani su porazom otvorili turnir u Francuskoj/D. ŠKOMRLJ

Igrači trenera Igora Hinića su se držali samo do sredine prve četvrtine nakon čega su domaće »kapice« počele nezaustavljivo odmicati. U drugom kolu Riječani u subotu od 20 sati igraju s mađarskom BVSC-om.

MARSEILLE Utakmica 1. kola drugog kruga kvalifikacija za LEN Kup vaterpolista, skupina F: Marseille – Primorje Erste banka 14:6 (3:1, 5:1, 3:1, 3:3). Plivalište u Marseilleu. Gledatelja 200.

MARSEILLE: Hovhannisyan, Christiaens, Olivon, Izdinski 1, Kimbell 1, Cervetti, Đurđić 4, Marion-Vernoux 1, Kovačević 3, Vukičević 1, Camarasa 3, Šćepanović.

PRIMORJE EB: Čubranić, Čunko 2, Brubnjak 1, Putt 1, Peroš 1, Blažić, Tkač, Rakovac, Petrić, Vrlić, Augusti, Aksentijević 1, Milošević.

Mlada momčad vaterpolista »Primorja Erste banke« je prošla kao bosa po trnju u svojoj prvoj utakmici drugog kruga kvalifikacija za LEN Kup s domaćim Marseilleom. Igrači trenera Igora Hinića su se držali samo do sredine prve četvrtine nakon čega su domaće »kapice« počele nezaustavljivo odmicati. Na »velikom odmoru« su vodili 8:2, zakaparirali su pobjedu i na koncu je bilo vrlo uvjerljivih 14:6. U prvoj utakmici »Primorac« iz Kotora je nadmašio  BVSC 9:6.

U drugom kolu Riječani u subotu od 20 sati igraju s mađarskom BVSC-om.