Druga liga rukometašica

Rukometašice Zameta na gostovanju kod Lokomotive II upisale i treću uzastopnu pobjedu

Igor Marijanović, trener Zamećanki/Foto Arhiva NL

ZAGREB Utakmica 3. kola Druge lige rukometašica – zapad: Lokomotiva II – Zamet 21:22 (11:10). Dvorana Doma sportova. Gledatelja 50. Suci Uremović (Petrinja), Matečin (Lipovljani).

LOKOMOTIVA II: Brkljačić, Antić, Cvitković, Grgurić, Vojnović, Krezo 3, Sladić, Krelj 4, Lukšić 7, Mostarić 1, Posavec, M. Škalić 3, I. Škalić, Zrnić 3.

ZAMET: Troskot, Polić, Blažić 1, Mršić 4, Mikolić 6, Tabar, Brkljača 1, Krizmanić 6, Pleše 1, Toskić, Stanić 1, Sabalić, Đuzel 2, Nikolić, Hodžić.

Rukometašice Zameta su upisale i treću uzastopnu pobjedu na startu drugoligaškog prvenstva, igračice trenera Igora Marijanovića su na parketu zagrebačkog Doma sportova nakon prvog poluvremena s dosta preokreta u nastavku definitivno slomile otpor Lokomotive II za nove bodove.

ROVINJ – SENIA 27:22

ROVINJ Utakmica 3. kola Druge lige rukometašica – zapad: Rovinj- Senia 27:22 (13:8). Dvorana Valbruna. Gledatelja 50. Suci Buneta (Čakovec), Golub (Čakovec).

ROVINJ: Bilić, Đuričić 5, Vukić 6, Maras 1, Ferrara 7, Pranjić, Vretenar, Mihovilović 5, Starić K., Mirosavljević 3, Glavaš, Radović, Starić G.

SENIA: Kutija, Samardžić 4, Barbić, Šolić, Strukar, Bradanović 2, Zugan 2, Biondić, Katalinić, Posavec 4, Nekić 3, Kran 1.

Rukometašice Rovinja upisale su prvu prvenstvenu pobjedu. Domaće je predvodila raspoložena vratarka Tereza Vretenar s čak 23 obrane.