Oprez bijeli!

Nova pobjeda Norvežana, Sarpsborg 08 slavio kod Stabaeka 3:1

Igrači Sarpsborga nalaze se na petom mjestu domaćeg prvenstva
Objavljeno: 5. kolovoz 2018. u 19:54 2018-08-05T19:54:00+02:00

Suparnici Rijeke u trećem pretkolu EL sva tri pogotka postigli su do 23. minute utakmice

RIJEKA Nogometaši Sarpsborga 08 svladali su u 17. kolu norveške Elitesereien na gostovanju Stabaek 3:1. Suparnici Rijeke u trećem pretkolu Europske lige sva tri pogotka postigli su do 23. minute utakmice. U strijelce su se supisali Joonas Tamm (2'), Patrick Mortensen (9') i Kristoffer Larsen (23'), dok je za domaćina zabio Hugo Vetlesen (21'). Sarpsborg 08 je ovom pobjedom skočio na peto mjesto s 29 bodova, ima sedam bodova manje od vodećeg Rosenborga. Trener Geir Bakke izveo je na teren uglavnom igrače koji su iznijeli teret pobjede nad St. Gallenom i koji se mogu očekivati u četvrtak na travnjaku protiv Rijeke.

SARPSBORG 08: Vasutin - Tveita, Tamm, Utvik, Thomassen - Larsen (od 53' Askar), Zachariassen, Singh, Halvorsen (od 80' Mohammed) - Mortensn, Agger (od 59' Nielsen).