Serie A

NI IBRA NIJE USPIO POMOĆI Milan odigrao još jednu lošu predstavu, uzeli tek bod protiv Sampdorije

MILANO Zlatan Ibrahimović debitirao je ponovno za Milan nakon 2794 dana, no Milan je kod kuće u 18. kolu Serie A odigrao samo 0-0 sa Sampdorijom.

Ibrahimović je ušao u 55. minuti pozdravljen ovacijama 58.000 gledatelja na San Siru, a odmah u prvih deset minuta imao je dva opasna udarca glavom. Bila je to još jedna loša predstava Milana u utakmici u kojoj je napadač gostiju Galliardini imao dvije velike šanse za gol.

Juventus je slavio protiv Cagliarija s 4-0, a sva četiri gola su pala u drugom dijelu. Tri je gola zabio Cristiano Ronaldo, a u strijelce se upisao i Higuaín. Marko Rog je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Atalanta je slavila kod kuće protiv Parme s 5-0, a Mario Pašalić je ostao na klupi domaćina.

Na ljestvici vodi Juventus 45 bodova ispred Intera s 42 i utakmicom manje.