Mourinho poludio na Stamford Bridgeu: Krenuo je u obračun s klupom Chelseaja, jedva su ga zaustavili

P. N.

Foto Reuters

Izgleda da je netko s klupe Chelseaja isprovocirao svog bivšeg menadžera, koji se dignuo kao strijela. Izgledalo je da će započeti fizički obračun

LONDON Chelsea i Manchester United remizirali su 2:2 na Stamford Bridgeu u velikom derbiju devetog kola Premiershipa. United je bio na korak do pobjede protiv Chelseaja, ali u dramatičnoj završnici Ross Barkley zabio je za plave u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Antonio Rudiger postigao je prvi pogodak za Chelsea u 21. minuti, i to glavom nakon ubacivanja iz koernera, da bi Manchester United preokrenuo situaciju u drugom dijelu s dva gola Anthonyja Martiala u 55. i 73. minuti.

Stajao je taj sjajan rezultat za Mourinha sve do pred sam kraj utakmice. Nakon gola Barkleya došlo je do incidenta. Izgleda da je netko s klupe Chelseaja isprovocirao svog bivšeg menadžera, koji se dignuo kao strijela. Izgledalo je da će započeti fizički obračun.

No, Mourinha su uspjeli zaustaviti na vrijeme, sjeo je i smirio se. Na kraju je zaiskrilo i između igrača na terenu.