Novi fijasko

DOBRA VIJEST: St. Gallen teško stradao od Siona na svojem Kybunparku!

P. N.

Detalj s utakmice St. Gallena i Siona

Mogući suparnici nogometaša Rijeke ponovo su odigrali neuvjerljivu partiju na svojem Kybunparku i doživjeli poraz 4:2

RIJEKA Dobre vijesti za navijače i igrače Rijeke stižu iz Švicarske. Potencijalni suparnik nogometaša Rijeke u trećem pretkolu Europske lige doživio je težak poraz (2:4) od Siona u drugom kolu švicarske Superlige. Drugi put u razmaku od nekoliko dana momčad Petera Zedlera odigrala je neuvjerljivu partiju na svojem Kybunparku. Prošloga četvrtka se provukla protiv norveškog Sarpsborg 08 (2:1 s igračem manje), a sada je teško stradala od Siona. Gosti su glavninu posla obavili do odmora. Raphael Branco (18′) i Moussa Kalilou Djitte (37′) poentirali su u prvom poluvremenu. Smanjio je branič Silvan Hefti u 72. minuti, no bila je to pirova nada, jer tri minute kasnije treći gol za Sion postigao je Anto Grgić (mladi švicarski reprezentativac kojega je Stuttgart posudio Sionu), a u 83. minuti domaće je stigao i četvrti gol, djelo Philippea. Cedric Itten u 90. minuti samo je ublažio poraz. St. Gallen se nakon dva kola nalazi na šestom mjestu s tri boda na kontu.

ST. GALLEN (4-3-3): Stojanović – Luechinger (od 82′ Buess), Hefti, Vilotić, Wittwer – Kutesa (od 64′ Aratore), Quintilla (od 46′ Ashimeru), Sierro – Tafer, Itten, Ben Khalifa.