Ništa novo na Rujevici...

Andrijaševićev povratnički prvijenac zasjenila najnovija ozljeda u Bišćanovu igračku kadru

Denis Frančišković

Franko Andrijašević postigao je jedini pogodak na utakmici/Foto D. ŠKOMRLJ

Lorenco Šimić je s bolnom grimasom napustio travnjak, a po završetku utakmice trebao mu je i prijevoz kući. O težini ozljede nešto više će se znati danas. A u tih 40 minuta Šimić je djelovao dosta uvjerljivo u paru s Escovalom, sigurno, možda još uvijek malo sporo...

RIJEKA  Prijateljska pripremna utakmica: Rijeka – Šibenik 1:0 (1:0). Stadion HNK Rijeka na Rujevici. Bez gledatelja. Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar). Strijelac: 1:0 Andrijašević (31′). Žuti karton: Mamić (Rijeka).

RIJEKA: Nwolokor (od 46′ Pandur), Capan (od 62′ Antanasković), Šimić (od 41′ Punčec), Escoval (od 68′ Galešić), Mamić (od 62′ Acosty), Pavičić (od 68′ Hodža), Iglesias (od 68′ Zrilić), Murić (od 62′ Acosty), Andrijašević (od 62′ Bilić), Gorgon (od 62′ Pintarić), Puljić (od 62′ Babić).

ŠIBENIK: Rogić, Juričić, Pandža, Pajić, Bilić, Obeng Ampem, Barišić, Maleš, Blaić, Španja, Celić. Još su igrali: Labrović, Antunović, Rak, Vukorepa, Bulat, Grdić, Laća, Ćurić.

Jedna dobra i jedna loša vijest nakon Rijekine generalke pred jadranski derbi. Pobjedu nad drugoligašem Šibenikom jedinim pogotkom garnirao je povratnik Franko Andrijašević, a u 40. minuti nakon ozljede, točnije distorzije zgloba noge, iz igre je morao Lorenco Šimić koji je prvi put zaigrao za Riječane.

Šimić je s bolnom grimasom napustio travnjak, a po završetku utakmice trebao mu je i prijevoz kući. O težini ozljede nešto više će se znati danas. A u tih 40 minuta Šimić je djelovao dosta uvjerljivo u paru s Escovalom, sigurno, možda još uvijek malo sporo…