Doigravanje odbojkaša

Riječani i u drugom susretu svladali Split, te izborili polufinale doigravanja

P. N.

Davor Bogdanović (Rijeka) ispred splitskog bloka/Foto Arhiva NL

SPLIT Druga utakmica četvrtzavršnice doigravanja Superlige odbojkaša: Split – Rijeka 1:3 (21:25, 25:23, 22:25, 12:25). Dvorana OŠ Ravne njive. Suci: Ivica Špadina i Dinko Ninić.

SPLIT: I. Ćosić, Marčić, Gudelj, Klisović (L), Kozlica, Rnjak, F. Ćosić, Sabljić (L), Dell’Orco, Karaula, Skočić, Giljanović.

RIJEKA: Pavlović, Stanić, Donevski, Krmpotić, D. Lasić, Jurčević (L), Banko (L), Janjanin, Smiljanić, L. Lasić, Bogdanović, Ličina.

Odbojkaši Rijeke svladali su Splićane i drugoj utakmici četvrtzavršnice doigravanja za prvaka Superlige odbojkaša, te osigurali polufinale koje im za sedam dana donosi prvi susret vjerojatno protiv Mladosti Ribole Kaštele. Riječani su priveli kraju susret za 69 minuta igre, ispalo je na kraju puno brže i lakše nego četiri dana ranije na Trsatu. Moglo je sve završiti puno bezbolnije da igrači trenera Velimira Liverića nisu u drugom setu prokockali vodstvo od 20:23. Splićani su s pet uzastopnih poena vratili nadu koju su kvalitetniji gostiji ugasili u trećem setu. Četvrti set se pretvorio u formalnost, završio je za 16 minute igre…