Prva HNL

Vulić pokrenuo Hajduk, modri slavili u Velikoj Gorici

P. N.

Zoran Vulić/I. ČAGALJ/Pixsell

Splićani su pod vodstvom novoga trenera ostvarili prvu pobjedu ove sezone nad posljednjim Rudešom.

SPLIT Nogometaši Hajduka su predvođeni novim trenerom Zoranom Vulićem svladali pred svojim navijačima posljednji Rudeš 3:1 i tako ostvarili prvu pobjedu  u novoj sezoni. Mijo Caktaš postigao je dva pogotka. U 20. minuti iz igre, te u 75. minuti s bijele točke. Jedan pogodak djelo je Mirka Ivanovskog u 59. minuti. Za goste je pogodio Andrey u 90. minuti.

U prvoj subotnjoj utakmici 7. kola Dinamo je s 1:0 pobijedio Goricu u gostima. Strijelac jedinog pogotka bio je Dani Olmo u 49. minuti. Dinamo je ostao prvi sa 17 bodova, četiri više od drugoga Osijeka i pet više od treće Rijeke, koji u nedjelju igraju međusobni susret na Rujevici.