Serie A

SUPERMARIO: I Cristiano Ronaldo se naklonio velikoj partiji Maria Mandžukića!

Mario Mandžukić i Cristiano Ronaldo/Foto REUTERS

Bivši hrvatski reprezentativac zabio je i asistirao u pobjedi 2:0 protiv Lazija

TORINO Donedavni napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je strijelac i asistent u 2:0 domaćoj pobjedi Juventusa protiv Lazija u prvoj utakmici 2. kola talijanskog prvenstva.  Mandžukić, koji je odigrao čitavu utakmicu za Juventus, u 30. je minuti glavom spustio loptu Miralemu Pjaniću koji je preciznim udarcem doveo branitelja naslova u vodstvo, da bi u 75. minuti sam pogodio za 2:0 iz poluvoleja nakon što se Cristiano Ronaldo spetljao u petercu gostiju. Milan Badelj igrao je za Lazio od 64. minute.

Juventus nakon dvije odigrane utakmice ima maksimalnih šest bodova, dok je Lazio nakon domaćeg poraza od doprvaka Napolija u 1. kolu izgubio i od prošlosezonskog prvaka te je i dalje bez boda.