SP Rusija

Pogledajte Pogbin gol koji je FIFA zavela kao autogol Australaca

Foto Reuters

KAZANJ FIFA je u nedjelju, dan nakon utakmice Francuska – Australija koja je igrana u u Kazanju i završila rezultatom 2-1 za ‘les bleus’, pripisala drugi gol Francuza australskom reprezentativcu Azizu Behicu.

Prvi gol za Francusku zabio je s bijele točke u 58. minuti Antoine Grizemann, a drugi koji je zabijen u 80. minuti sudac je pripisao Pogbi. Pogba je na rubu kaznenog prostora zahvatio loptu u pokušaju da zaobiđe nadolazećeg australskog braniča Aziza Behicha. No, od Behicheve noge lopta se odbila i u idealnom luku preletjela preko vratara Mathewa Ryana, udarila u gredu te se odbila na travnjak cijelim obujmom iza gol-crte.

FIFA je danas odlučila da je to bio autogol australskog reprezentativca Aziza Behicha.