Neće pa neće

Neymar se opet ozljedio, izašao je s terena u 12. minuti susreta protiv Nigerije

Neymar/Foto REUTERS

ZAGREB U prijateljskom susretu igranom u Singapuru nogometne reprezentacije Brazila i Nigerije su odigrale 1-1, a susret je obilježila nova ozljeda brazilskog majstora Neymara.

Napadač francuskog prvaka PSG-a napustio je teren već u 12. minuti zbog ozljede bedrenog mišića.

Za sada nije poznato koliko je ozljeda ozbiljna i koliko će Neymar izostati s terena, međutim u redovima brazilske vrste i PSG-a sve brine činjenica što je ovo već treća Neymarova ozljeda u posljednjih osam mjeseci.

U siječnju ove godine ozlijedio je metatarzalnu kost zbog čega je pauzirao više od tri mjeseca, a potom je u lipnju ove godine slomio gležanj u utakmici protiv Katara zbog čega je propustio Copa Americu.

Spomenimo kako je Nigerija povela u 35. minuti golom Joea Ariba, a izjednačio je Casemiro u 48. minuti.