Na vrhu ljestvice

Barcelona slavila na gostovanju kod Eibara, Rakitić igrao od 79. minute

Za Barcelonu su zabijali Griezmann, Messi i Suarez/Foto REUTERS

EIBAR Nogometaši Barcelone barem na nekoliko sati preuzeli su vrh ljestvice španjolskog prvenstva zahvaljujući 3-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Eibara u susretu 9. kola Primere.

Barcelonu je u prvom poluvremenu u vodstvo doveo Griezmann (58), a u nastavku su se u strijelce još upisali Messi (58) i Suarez (66).

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu od 79. minute.

Barcelona sada ima 19 bodova, jedan više uz utakmicu više od drugog Reala iz Madrida koji od 21 sat gostuje kod Mallorce, a dva više od treće Granade koja je u petak svladala Osasunu sa 1-0. Eibar je 14. s devet bodova.