LIGA PRVAKA

Antonio Čolak osmim golom u devet utakmica odveo Malmö u drugo pretkolo Lige prvaka

Antonio Čolak / Snimio Vedran KARUZA

Malmö je u prvom susretu pobijedio Rigu sa 1-0, a Čolak je pobjednički pogodak postigao u 50. minuti.

RIGA Švedski nogometni prvak Malmö plasirao se u drugo pretkolo Lige prvaka na krilima bivšeg napadača Rijeke Antonija Čolaka koji se u obje utakmice protiv Rige upisao među strijelce.

U večerašnjem uzvratnom susretu je bilo 1-1, a Čolak je ponovo bio strijelac. Bivši napadač Rijeke zabio je vodeći pogodak na utakmici u 33. minuti, a izjednačio je Antonijs Černomordijs u 57. minuti.

Bio je to već osmi Čolakov pogodak u deset nastupa za Malmö otkako je u ožujku ove godine stigao na posudbu iz PAOK-a.

Podsjetimo, bivši igrač Rijeke je u PAOK preselio u rujnu prošle godine, no u Grčkoj se nije najbolje snašao i novu priliku je potražio u Švedskoj.

U 2. pretkolu Malmö će igrati protiv pobjednika susreta HJK – Budućnost. Finski sastav je u prvom susretu slavio sa 3-1.