Grad: Rijeka (DHMZ)
Danas: °
Sutra: ° °
24. listopada 2019.
Iza rešetaka

Uhićen pedofil: Šezdesetogodišnjak punih godinu dana spolno zlostavljao djevojčicu na jednom otoku naše županije?

Uhićen pedofil: Šezdesetogodišnjak punih godinu dana spolno zlostavljao djevojčicu na jednom otoku naše županije?
Uhićen pedofil: Šezdesetogodišnjak punih godinu dana spolno zlostavljao djevojčicu na jednom otoku naše županije?
Autor:
Objavljeno: 12. veljača 2019. u 9:09 2019-02-12T09:09:00+01:00

Za sada sumnje da je šezdesetogodišnjak spolno zlostavljao djevojčicu se istražuju u vremenskom okviru unazad godine dana, no, tek će detaljna istraga i ispitivanje svih članova obitelji dati odgovore na zlodjela koje je osumnjičeni činio nad djetetom

Seksualni predator, čovjek u dobi 60 godina, zbog sumnje da je počinio kazneno djelo spolnog odnošaja s djetetom smješten je u pritvor.

Županijski državni odvjetnik predložio je sucu istrage Županijskog suda Dušku Tišmi prijedlog da se osumnjičeni muškarac s jednog otoka iz Primorsko-goranske županije, odredi istražni zatvor po dva osnova, opasnosti utjecaja na svjedoke i opasnosti od ponavljanja kaznenih djela.

Detalji inkriminacija koje je osumnjičeni zlotvor činio, zbog zaštite djetetova identiteta i njegove dobrobiti ne mogu u javnost ali doznajemo da su nakon prvih sumnji roditelji djevojčice, uža i šira obitelj alarmirali sve službe kako bi se utvrdila istinitost njezinih navoda. Uključio se i Centar za socijalni rad, a vrlo brzo i policija.

Za sada sumnje da je šezdesetogodišnjak spolno zlostavljao djevojčicu se istražuju u vremenskom okviru unazad godine dana, no, tek će detaljna istraga i ispitivanje svih članova obitelji dati odgovore na zlodjela koje je osumnjičeni činio nad djetetom. 

Novi list pratite putem aplikacija za Android, iPhone/iPad ili Windows Phone.