Premijer liga rukometaša

Zametski niz zaustavljen u dramatičnoj varaždinskoj završnici

Veron Načinović (Zamet)/Foto Arhiva NL

VARAŽDIN Utakmica 11. kola Premijer lige rukometaša: Varaždin – Zamet 29:27 (15:12). Dvorana u Varaždinu. Gledatelja: 100.

VARAŽDIN: Baranašić, Špruk 5, Vargek, Novak 4, Vojnović 2, Divjak, Meštrić, Vidaček 5, Črnila, Budinski 1, Artić, Kranjec 2, Taći, Vujović 4, Trojko 6 (3), Kaštelan.

ZAMET: F. Lučin, Dunato, Mozetič 1, Grgurević, T. Lučin 6, Njegovan 2, Jeličić, Sorić, Tomljanović, Babić, Mrakovčić 1, Viskić, Glavaš 8 (1), Starčević 1, Martinović 1, Načinović 7.

Isključenja: Varaždin 10, Zamet 6 minuta. Sedmerci: Varaždin 3 (3), Zamet 2 (1).

Rukometaši »Zameta« su pokleknuli u Varaždinu, nakon četiri uspješna nastupa prekinuli su seriju i doživjeli poraz u dramatičnoj završnici u duelu u kojem je bilo čak 17 izjednačenja. Na kraju se »Varaždin« radovao bodovima ostvarivši pobjedu 29:27.

Riječani su otišli na odmor pune mreže, domaćin je dobio poluvrijeme 15:12 protiv gostiju koji su potpuno potonuli od 20. minute kada su vodili 11:8. Varaždinci su u preostalih deset minuta potpuno preokrenuli utakmicu i izborili tri gola prednosti. Riječani su ih u utakmici preokreta stigli i prestigli, ali su na kraju ostali bez bodova.