Zamet bolji od Ivanića

P. N.

Snimio Damir ŠKOMRLJ

Ivanić – Zamet 32:33 (16:17)

IVANIĆ GRAD Utakmica 20. kola Prve lige rukometašica: Ivanić – Zamet 32:33 (16:17). Gradska dvorana. Gledatelja: 200.

IVANIĆ: Karaula, Mihalj, Malec 5, Magdić, Mrazović 8, Pezić 6 (3), Vidović 1, Klobučar 6, P. Hren, Lisica, Krajpl, Barišić 6 (1), D. Hren, Orlović.

ZAMET: Ivakić, Troskot, Mršić, Perčić-Bahtiri, Martinović 1, Jerčinović 6 (2), Židek 11 (4), Brkljača 4, Skokandić, Jelenović 8, Toskić, Stanić 1, Visković, Đuzel, Dobrić 2, Piršl.

U silno izjednačenoj utakmici u kojoj niti jedna ekipa tijekom 60 minuta nije imala više od dva pogotka prednosti i u kojoj su gledatelji vidjeli čak 27 poravnanja rezultata Zamećanke su uspjele iščupati novu pobjedu.

Nakon što je u 58. minuti Katarina Mrazović pogodila posljednje poravnanje Lara Židek, uvjerljivo prvo ime Riječanki, dvama je golovima u posljednjoj minuti osigurala pobjedu svojim suigračicama.

Uz Židek (11 golova), inspirirane su bile i Rea Jelenović (8 golova bez promašaja) i Josipa Jerčinović (6).