Druga liga rukometašica

Zamećanke izgubile od Lokomotive II, a Senia od Sloge

ZAGREB Utakmica 11. kola Druge lige rukometašica – zapad: Lokomotiva II – Zamet II 26:24 (11:10). Dvorana na Trešnjevci. Gledatelja 50. Sutkinje: Majpuz, Vajdić (Zagreb).

LOKOMOTIVA II: Runjić, Škalić 3, Vojnović 1, Mostarlić 2, Krezo 6, brkljačić, Sladić, Curić 1, Cvitković, Škarić 3, Zrnić 10, Fureš.

ZAMET II: Hren, Babić 1, Perčić – Bahtiri 3, Pleše 2, Mršić 4, Milošević, Močibob 1, Skokandić 1, Sabalić 1, Jurišević, Krizmanić, Bukvić 5, Hodžić 1, Pifar 5, Blažić 1.

»Zamet II« je okončao jesensku utrku zagrebačkim porazom od »Lokomotive II«.

– Pobijedila je ekipa koja je htjela pobijediti, poražena je ona koja nije htjela pobjedu. Kako se postavi u utakmici, tako se i prođe – prokomenirao je ovaj poraz trener Zamećanki Edo Šmit.

SLOGA – SENIA 32:25

SVETA NEDJELJA Utakmica 11. kola Druge lige rukometašica: Sloga – Senia 32:25 (16:15). Dvorana u Svetoj Nedjelji. Gledatelja 50.Suci: Šunjić, Tomić (Rijeka).

SLOGA: Horvat, Karlović 2, Dejanović 2, Bijelić, Lenart, Bušić 2, Mihalina 3, Živković, Bolfek 2, Penava 1, Prebendar 13, Kovač 7.

SENIA: Rončević, Sučić, Krnjak, Zugan 6, Nekić 9, Bradanović 5, Samardžić 1, Katalinić, Barbić, Dorić 4.

Senkinje su bolje počele utakmicu u Svetoj Nedjelji, vodile su prvih 28 minuta igre golom, dva razlike. »Sloga« je u finišu poluvremena reagirala, povela je 16:15, a sredinom nastavka se odvojila.

Ostali rezultati: Zaprešić – Karlovac 22:22, Rovinj – Ivanić 28:32, Samobor – Udarnik 34:30, Rudar – Dugo Selo 25:23. Poredak: Dugo Selo 20, Zaprešić 15, Ivanić 14, Rudar 14, Samobor 14, Karlovac 12, Lokomotiva II 10, Zamet II 8, Sloga 7, Senia 4, Rovinj 4, Udarnik 2.