Pali na peto mjesto Zapadne konferencije

Težak poraz hokejaša Medveščaka

Metalurg je mrežu 'medvjeda' načeo već u 53. sekundi utakmice, a strijelac je bio Chris Lee. Na 2-0 je povisio Jan Kovar u posljednjoj minutu druge trećine, a u posljednjoj dionici poraz Medveščaka zapečatio je Sergei Mozjakin s dva gola (40:30, 46:42)

ZAGREB – Nakon boda osvojenog protiv Neftehimika i pobjede protiv Salavat Julajeva, hokejaši Medveščaka su na gostovanju kod Metalurga iz Magnitogorska doživjeli poraz 0-4 (0-1, 0-1, 0-2).

Metalurg je mrežu ‘medvjeda’ načeo već u 53. sekundi utakmice, a strijelac je bio Chris Lee. Na 2-0 je povisio Jan Kovar u posljednjoj minutu druge trećine, a u posljednjoj dionici poraz Medveščaka zapečatio je Sergei Mozjakin s dva gola (40:30, 46:42).

Medveščaku slijedi još jedno gostovanje, 19. studenog kod Traktora iz Čeljabinska, a zatim četiri domaće utakmice.

Nakon današnjeg poraza Medveščak je pao na peto mjesto Zapadne konferencije sa 41 bodom. Dva boda više na četvrtom mjestu ima CSKA, treći je Dinamo iz Rige sa 50 bodova, a pet bodova više ima njegov imenjak iz Minska. U vodstvu je SKA sa 59 bodova.