Pripremne utakmice

Zagrijavanje za Rusiju: Belgija bolja od Egipta, Norveška pobijedila Panamu

Najbolji igrač egipatske reprezentacije Mohamed Salah zbog ozljede ramena nije nastupio. Napadač Liverpoola polako se oporavlja, ali još uvijek je upitno hoće li se oporaviti do konca natjecanja u skupini.

BRUXELLES – U pripremnom susretu uoči početka svjetskog nogometnog prvenstva, Belgija je u Bruxellesu pobijedila Egipat 3-0, dok je Norveška u Oslu porazila Panamu sa 1-0.

Golove za pobjedu belgijske vrste zabili su Romelo Lukaku u 27. minuti, Eden Hazard u 38. minuti, te Marouane Fellaini u posljednjim trenucima susreta.

U drugom susretu večeri Norveška je u Oslu porazila Panamu 1-0, a pogodak odluke zabio je Joshua King u četvrtoj minuti utakmice.

Belgija i Panama nastupit će na svjetskom prvenstvu u skupini G zajedno s Engleskom i Tunisom, dok će Egipat igrati u skupini A zajedno s Rusijom, Urugvajem i Saudijskom Arabijom.