Rijeka posudbi

Milan Ristovski postigao prvijenac za Krško

P. N.

Milan Ristovski

RIJEKA Milan Ristovski, mladi napadač Rijeke postigao je svoj prvijenac u dresu slovenskog prvoligaša Krška gdje se nalazi na jednogodišnjoj posudbi. Mlađi brat Ristovski ušao je u igru u 76. minuti utakmice, a deset minuta kasnije zabio je pogodak s bijele točke za konačnih 1:1 protiv Triglava. Na istoj utakmici od 56. minute u igru je ušao još jedan igrač – lijevi bek Danijel Štefulj. Punu minutažu od igrača Rijeke na posudbama prošloga vikenda imali su Nigerijac Diyoje u domaćem poraz Dugopolja od druge momčadi Hajduka, veznjak Ivan Lepinjica u poraz Zadra na gostovanju kod Hrvatskog dragovoljca (3:1), te još jedan Nigerijac, Bamidele, koji je odigrao cijelu utakmicu u pobjedi Varaždina u Bijelom Brdu (1:0). Na istoj utakmici u sastavu gostiju nije nastupio Emanuel Črnko. Bez nastupa ostali su i Ivan Nevistić (Mura), David (Sered, Slovačka), Jasmin Čeliković, Matej Vuk (oba Inter Zaprešić), te Tomislav Turčin. Brzonogi napadač na posudbi u Širokom Brijegu slomio je fibulu zbog čega ga neće biti duže vremena na terenu.