Engleska liga

Manchester United porazio watford, Leicester bolji od Tottenhama

Reuters

Reuters

LONDON Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su na gostovanju kod Watforda (4-2) u 14. kolu Engleske lige te nastavljaju potjeru za vodećim Manchester Cityjem za kojim sada zaostaju pet bodova.

Činilo se da je United pitanje pobjednika riješio u prvom dijelu, kada je dvaput mrežu pogađao Ashley Young (19, 25),a jednom Anthony Martial (32). No, za Watford je u 77. minuti smanjio Tryo Deeney iz penala, a u 84. minuti Abdoulaye Doucoure je efektno zabio drugi gol za domaćine. Kada se očekivala napeta završnica, tri minute prije kraja Jesse Lingard je iz solo-prodora osigurao tri boda za Mourinhovu momčad.

Leicester je kod kuće porazio Tottenham s 2-1 sjajnim pogocima Jamiea Vardya (13) i Ryada Mahreza (45+2). U 79. minuti smanjio je Harry Kane, ali gosti dokraja nisu mogli izbjeći poraz.

U ostalim susretima Brighton i Crystal Palace su odigrali 0-0, a WBA i Newcastle 2-2.

Vodi City s 37 bodova ispred Uniteda (32), Chelsea (26), Arsenala (25) i Tottenhama (24).