15. studenoga 2019.
Prva HNL

Lokomotiva svladala Slaven Belupo 3:1 i približila se Osijeku

Objavljeno: 16. ožujak 2019. u 17:57 2019-03-16T17:57:50+01:00

ZAGREB U utakmici 25. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive svladali Slaven Belupa s 3-1 (1-1).  Gosti iz Koprivnice su poveli pogotkom bivšega napadača Lokomotive Ivana Krstanovića iz kaznenog udarca, a Lokomotiva je izjednačila preko Dejana Radonjića u 41. minuti. U 49. minuti domaćini su došli do potpunog preokreta golom iz voleja Srbina Đorđa Rakića, a u 71. minuri »lokosi« su iz kontranapada stigli do prednosti od 3-1 kada je Radonjić izašao sam ispred vratara i zabio svoj drugi gol na utakmici.

Susret se igrao na stadionu u Kranjčevićevoj, a sudio je pred 200 gledatelja Bel iz Osijeka.

Strijelci: 0-1 Krstanović (34 - 11 m), 1-1 Radonjić (41), 2-1 Rakić (49), 3-1 Radonjić (71)