Život bez Mamića

Krznar startao remijem: Dinamo s ukrajinskom Zorjom odigrao 2-2

Foto Ž . Hajdinjak / Cropix

MURSKA SOBOTA – U posljednjoj pripremnoj utakmici uoči početka nove sezone, hrvatski nogometni prvak Dinamo je u Murskoj Soboti odigrao 2-2 protiv ukrajinskog prvoligaša Zorje.

‘Modre’ je vodio Damir Krznar umjesto trenera Zorana Mamića kojem je s bratom Zdravkom određen jednomjesečni pritvor.

Ukrajinci su poveli u 53. minuti, a strijelac je bio udarcem sa 14 metara Komčenoskij. Izjednačio je Soudani dvije minute kasnije, a Zorja ponovo dolazi u vodstvo u 66. minuti golom Lipartija.

Dinamo je poraza spasio Marko Rog izjednačivši u 76. minuti.

Bila je to četvrta utakmica Dinama na pripremama. Hrvatski prvak je ostvario dvije pobjede (Kuban 1-0, Vardar 4-1) i dva neodlučena ishoda (Zorja 2-2, Žilina 1-1).

Dinamo je ovom utakmicom završio pripreme u Sloveniji, momčad je nakon utakmice odmah krenula prema Zagrebu gdje će imati dva slobodna dana, a na trening se vraćaju u srijedu ujutro. Dinamo otvara sezonu u nedjelju, 12. srpnja derbijem protiv Hajduka u Maksimiru.