Sutra: 23° 23° 4
7. prosinca 2019.
Prva HNL

Gorica i Inter podijelili bodove odigravši 2:2 u ludoj utakmici

Sudac Dalibor Mlakar između igrača Gorice Kristijana Lovrića i Joey Suka/ L. STANZL/PIXSELL
Objavljeno: 16. veljača 2019. u 19:29 2019-02-16T19:29:08+01:00

VELIKA GORICA Nogometaši Gorice i Intera podijelili su bodove odigravši 2:2 u posljednjem subotnjem susretu 21. kola Prve HNL. "Luda utakmica" u Velikoj Gorici donijela je čak tri pogotka u prvih 11 minuta utakmice. Prvo su Serdarov (4') i Rak (6') zabili za goste, a onda je u 11. minuti na 1:2 smanjio Lovrić. Osam minuta kasnije Zaprešićani su ostali s igračem manje nakon što je drugi žuti karton zaradio Šimunec. Tu uzbuđenjima nije bio kraj.

Domaći su sredinom nastavka imali najstrožu kaznu (Matković je obranio udarac), a onda ipak u 84. minuti preko Joeya Suka uspjeli poravnati na 2:2.