Dvojbena odluka

Dinamo slavio nakon jako sumnjivog penala u finišu utakmice

Još će se dugo pričati o kaznenom udarcu kojeg je Damir Batinić dosudio u posljednjim trenucima susreta za 'modre'

VINKOVCI U susretu 22. kola Prve HNL Dinamo je u Vinkovcima pobijedio Cibaliju 2-1, a pobjednički pogodak ‘modri’ su zabili iz dvojbenog kaznenog udarca u 89. minuti.

Dinamo je bio bolji, dominirao je cijeli susret, međutim još će se dugo pričati o kaznenom udarcu kojeg je Damir Batinić dosudio u posljednjim trenucima susreta za ‘modre’.

Zagrepčani su poveli u 72. minuti golom Armina Hodžića koji je sjajnim udarcem s desetak metara pogodio u rašlje.

Domaćin je u 87. minuti uspio izjednačiti nakon ubačaja iz kornera, a strijelac je bio Ivan Zgrablić.

Međutim, radost domaćih navijača kratko je trajala. Tri minute kasnije Batinić je dosudio više nego dvojben kazneni udarac za Dinamo nakon što je Soudani pao u kaznenom prostoru.