Prva HNL

Dinamo jedva protiv Varaždina, Gavranović im donio tri boda

Foto PIXSELL

Ovom pobjedom Dinamo je stigao do učinka od 41 boda, 10 više od drugog Hajduka

ZAGREB U prvoj utakmici 18. kola Prve HNL Dinamo je na stadionu u Maksimiru svladao Varaždin sa 1-0 (0-0).

Strijelac jedinog gola na utakmici bio je Gavranović u 77. minuti. Dinamo je dominirao čitavim tijekom susreta, ali je tek 15-ak minuta prije kraja uspio svladati vrlo dobrog Nevistića na vratima Varaždina. Olmo je izborio slobodni udarac na lijevoj strani napada svoje momčadi 20-ak metara od vratiju, Španjolac je sam izveo taj slobodni udarac kojega je Nevistić uspio tek kratko odbiti, a prvi je do lopte stigao Gavranović te ju pospremio u mrežu.Ovom pobjedom Dinamo je stigao do učinka od 41 boda, 10 više od drugog Hajduka, dok je Varaždin ostao deveti sa 12 bodova, koliko ima i osma Istra 1961, a bod manje ima posljednji Inter.