Bundesliga

Bayern nastavio tamo gdje je stao prije dvomjesečne stanke, Lewandowski i Pavard srušili Union, Perišić ušao u 85. minuti

Ovako je Serge Gnabry čestitao na pogotku Robertu Lewandowskom/Foto REUTERS

BERLIN Nogometaši Bayerna nastavili su tamo gdje su stali uoči dvomjesečne stranke uoči epidemije koronavirusa. Aktualni bundesligaški lider slavio je u posljednjoj nedjeljnoj utakmici 26. kola u Berlinu kod Uniona 2:0. Prvi pogodak postigao je Robert Lewandowski u 40. minuti utakmice s bijele točke, a za konačnih 2:0 zabio je glavom nakon kornera Benjamin Pavard u 81. minuti utakmice.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić ušao je s klupe za pričuve, pardon s tribine na kojoj su pričuvni igrači Bayerna sjedili s propisanim razmakom i maskama na licu, u 85. minuti utakmice zamijenivši Sergea Garbyja.

Ivan Perišić ušao je u igru u samoj završnici utakmice/Foto REUTERS

Bayern je ovom pobjedom vratio prednost nad drugoplasiranom Borussijom Dortmund na četiri boda.