Bundesliga

BORBA ZA TITULU Borussia M. skočila na treće mjesto pobjedom nad Eintrachtom

Na ljestvici vodi Bayern sa 55 bodova iz 25 nastupa. Druga je Borussia Dortmund s bodom manje i utakmicom više, Borussia (M) ima 52 boda, a RB Leipzig je s 51 bodom četvrti

FRANKFURT U zadnjem subotnjem dvoboju 26. kola Bundeslige  Borussia Moenchengladbach je slavila kod Eintrachta s uvjerljivih 3-1 i probila se na treće  mjesto.

Gosti su izvrsno započeli dvoboj i nakon samo sedam minuta igre vodili su s 2-0. Francuz Plea je zabio već u 1. minuti, a njegov sunarodnjak Thuram je pogodio u sedmoj. U 73. minuti Alžirac Ramy Bensaibini je iz penala povećao na 3-0, da bi Portugalac Silva smanjio za domaćine u 81. minuti za konačnih 1-3.

Na ljestvici vodi Bayern sa 55 bodova iz 25 nastupa. Druga je Borussia Dortmund s bodom manje i utakmicom više, Borussia (M) ima 52 boda, a RB Leipzig je s 51 bodom četvrti.