NBA liga

Zionu je pripao šuterski dvoboj s LeBronom, ali Lakersi su odnijeli pobjedu

Zion Williamson i LeBron James/Foto REUTERS

Dragan Bender odigrao je 19 minuta za Golden State i ostao nadomak "double-double" učinka. Postigao je osam poena i uhvatio deset lopti.

LOS ANGELES LeBron James ostvario je triple double u pobjedi nad New Orleans Pelicansima 122:114. Anthony Davis zbog problema s koljenima nije igrao, no zato je “potegao” James je susret protiv Pelicansa zaključio s 34 poena, 13 asistencija i 12 skokova. Sjajan je bio i Zion Williamson u gostujućim redovima, ubacio je rekordnih 35 poena i niz utakmica s 20 i preko poena produžio na 11. utakmicu.

Kawhi Leonard bio je s 30 poena raspoložen u pobjedi Clippersa nad Philadelphijom. Imao je dostojnog suparnika u Shakeu Miltonu koji je ostvario učinak karijere: 39 poena uz sedam trica iz devet pokušaja!

Giannis Antetokounmpo isporučio je 41 poen Hornetsima. Tom učinku pridodao je i 20 skokova. Kristaps Porzingis je zabio 39 poena u pobjedi Dallasa nad Minnesotom. Luke Dončića nije bilo na parketu zbog ozljede

Bradley Beal zabio je u 18. utakmicu zaredom najmanje 25 poena. Ubacio je 34 poena u pobjedu Wizardsa na Warriorsima. Promašio je samo dva od devet pokušaja za tri poena.

Dragan Bender odigrao je 19 minuta za Golden State i ostao nadomak “double-double” učinka. Postigao je osam poena i uhvatio deset lopti.

Rezultati: Charlotte – Milwaukee 85:93, Minnesota – Dallas 91:111, LA Clippers – Philadelphia 136:130, Denver – Toronto 133:118, Sacramento – Detroit 106:100, New Orelans – LA Lakers 114:122, Golden State – Washington 110:124.