NBA

SJAJNI ŠIŠI Šarić odigrao fenomenalnu utakmicu, Bogdanović solidan

REUTERS

REUTERS

Šarić je igrao 32 minute za Philadelphiju, zabio je 24 koša i upisao osam skokova, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu

Dario Šarić odigrao je odličnu utakmicu u pobjedi Philadephije protiv Washigtona.

Bogdanović je u porazu Indiane od Houstona za 15 koševa.

REZULTATIDetroit Pistons – Phoenix Suns 131-107(Dragan Bender je odigrao 17 minuta za Phoenix, zabio je tri koša, upisao dva skoka, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu) Orlando Magic – Oklahoma City Thunder 121-108(Mario Hezonja je odigrao 4 minute za Orlando, bez pogodaka, upisao je dva skoka i jednu asistenciju) Philadelphia 76ers – Washington Wizards 118-113(Dario Šarić je igrao 32 minute za Philadelphiju, zabio je 24 koša i upisao osam skokova, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu)

New York Knicks – Miami Heat 115-86

Toronto Raptors – Charlotte Hornets 126-113

Houston Rockets – Indiana Pacers 118-97(Bojan Bogdanović je igrao 31 minutu za Indianu, zabio je 15 koševa i upisao jedan skok i jednu ukradenu loptu)

New Orleans Pelicans – Minnesota Timberwolves 102-120

Dallas Mavericks – Brooklyn Nets 104-109

San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies 104-95

Los Angeles Lakers – Golden State Warriors 123-127 (produžetak)