NBA liga

SJAJNA VEČER Dario Šarić upisao “double double” u porazu Phoenixa, sakupio je čak 17 skokova!

Dario Šarić/Foto REUTERS

Sunsi su vodili nakon prvoga poluvremena, ali Nuggetsi su preokretom stigli do petog uzastopnog uspjeha. Hrvatski košarkaš ostvario je "double double", postigao je 18 poena (šut 7/11, trica 4/6), ali je sakupio i čak 17 skokova!

HOUSTON Dario Šarić odigrao ej sjajnu partiju u porazu svojega Phoenixa kod Denvera. Sunsi su vodili nakon prvoga poluvremena, ali Nuggetsi su preokretom stigli do petog uzastopnog uspjeha. Hrvatski košarkaš ostvario je “double double”, postigao je 18 poena (šut 7/11, trica 4/6), ali je sakupio i čak 17 skokova!

Clippersi su upisali novu uvjerljivu pobjedu, ovaj put nastradali su Pelicansi rezultatom 134:109.

Ivica Zubac bio je solidan, ubacio je poena poena, ali i uhvatio 10 skokova za 17 minuta. Harell je postigao 34 kod LAC, a najbolji Pelican bio je Ingram postigavši 24 poena.

Rezultati:

Houston Rockets – Dallas Mavericks 123-137

New York Knicks – Brooklyn Nets 101-103

Washington Wizards – Sacramento Kings 106-113

Denver Nuggets – Phoenix Suns 116-104 (Dario Šarić je odigrao 33 minute za Phoenix, zabio je 18 koševa i upisao 17 skokova, dvije asistencije i jedan blok)

LA Clippers – New Orleans Pelicans 134-109 (Ivica Zubac je odigrao 17 minuta za LA Clipperse, zabio je pet koševa i upisao deset skokova)